| angelcore a întrebat:

As vrea un photoshop dar nu prea stiu ce sa aleg. Imi puteti recomanda cateva. Daca mi-ati da si niste linkuri pentru a le descarca ar fi grozav

5 răspunsuri:
| AgentulVIPPro a răspuns:

Buna. Te-as sfatui sa incerci PhotoInstrument. Acest program este diferit de celelalte in multe aspecte. Poti curata tenul de aspectele nedorite precum cosurile, poti schimba culoarea ochilor, a parului, a pielii. poti pune raze de soare poti acoperi anumite spatii din imagine nedorite fara nici un pic de problema insa acest program costa dar este disponibil si in versiunea gratuita dar nu este prea folositor. Te costa 50 $ echivalentul a 200 lei in bani noi, 2 milioane in bani vechi. Eu am platit aceasta suna si crede-ma ca merita. Poti sa il crakuiesti insa risti sa fi prins prin adresa de ip a pc-ului de catre politie pentru incalcarea dreptului de autor si se pedepseste cu inchisoare fara anchetare. Link : http://www.photoinstrument.com/index.html

| angelcore explică (pentru AgentulVIPPro):

Nu vreau un photoshop pentru a+mi edita mie pozele ci unul pentru a edita imagini in general, pentru a face coperti etc.

| AgentulVIPPro a răspuns (pentru angelcore):

Buna. Am spus ca e diferit de celelalte pentru ca face si lucrul asta care il face special. Insa daca vrei numai pentru a modifica imaginile poti cauta absolut orice photoshop deoarece toate au aceeasi functie. O zi buna. Eroare:Raspuns final

| LeCamionagiu a răspuns:

Https://mega.co.nz/#! JFwHAZ7A! J6D75apJniq7uWGoOV6NGg2Yeaj9mJ6pYCVoQKHExWk
Bafta!

| angelcore explică (pentru LeCamionagiu):

Si la ce fofosesc asta? e doar un cont pentru cloud