| Mrjohn99 a întrebat:

Buna!
Astazi mi-am cumparat un G 25 la mana a doua si nu stiu cum sa il comfigurez pentru Euro Truck Simulator 2 ma poate ajuta cineva dau si team viewer daca trebuie.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Salut, cat ai dat pe el? Nu stiu nici eu sa configurez, ti-as sugera sa tragi in primul rand driver pentru volan si apoi te descurci tu tongue

| Mrjohn99 explică (pentru EnvyU):

Am dat 550 si am descarcat driverul si imi citeste tot in afara de un buton si rotatia volanului

| EnvyU a răspuns (pentru Mrjohn99):

Oh 550 e destul de bine, cam la jumate pretul din magazin. Ai incercat si alte jocuri ca sa vezi daca e din cauza euro truckului? Eu as incerca pe city car driving pentru ca are si clutch si H shifter, poti sa il setezi misto pe jocu ala.