| NickiMary14 a întrebat:

Ati putea sa-mi spuneti cateva chestii despre jocul Slender!? Va rog, vreau sa mi-l downloadez si nu reusesc ca tot mi se downloadeaza tot felul de prostii! Va rog, cine il are pe calculator sa-mi dati link-ul cu site-ul pe care l-ati downloadat! Va multumesc mult si va rog, fara glume si fara sa-mi dati virusi!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| MAX4456 a răspuns:

Buna,incearca sa te uiti la videoclipuri cum sa downloadezi jocul Slender, eu nu il am, dar incearca ca asa am facut eu ca sa downloadez minecraft, merge suta la suta
happy