| MasterOfDisaster a întrebat:

Buna baieti gameri!
Am un prieten (baiat, 20 ani) care e si el gamer... joaca jocuri (pe PS3) gen Fifa, CoD, Assassin's Creed, Diablo >: Si m-am gandit sa ii fac cadou un joc, dar problema este ca nu sunt chiar la curent cu ce va aparea pe piata in urmatoarele saptamani/luni, deci..sugestii? Sa fie destul de complexe incat sa nu fie plictisitoare happy Nu e pentru o ocazie speciala, asa ca nu conteaza cat ar trebui sa astept pana ce jocul iese pe piata big grin. Ar fi "Destiny" o idee buna? Cat mai multe sugestii va rog! big grin
Multumesc si sa aveti o zi buna! happy

8 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Assassins Creed Unity, Fifa 15 sau Call of Duty: Advanced Warfare.

| RobertSteaua02 a răspuns:

CS:GO,Watch Dogs, Battlefield 4, Sniper Elite V3,

Răspuns utilizator avertizat
| TheOne007 a răspuns:

Tom clancy's splinter cell blacklist sau call of duty ghosts(editia speciala cu camera sau bratara)

| Hojda_Gaby_1996 a răspuns:

Cred ca Watch Dogs ar fi cea mai buna optiunehappy

| KeNNzorX a răspuns:

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Dragon age inquisition, Destiny ar fi o idee buna, Watch dogs, Call of duty Advanced warfare, Call of duty Ghost chiar nu merita. il am si sunt foarte dezamagit de el, o idee mai buna ar fi Cal of duty Black Ops2, Battlefield 4, Battlefield Hardline apare in curand, Far Cry 4, Killzone Shadowfall, Grand theft auto V, Devil May Cry 5, The last of us, Beyond two souls, Saints row IV... Nu mai stiu ce sa mai spun... cam atat pot sa imi aduc aminte dar sper sa te ajute... Ti-as spune mai multe dar nu sunt acasa acum deci nu pot sa ma uit la colectia mea... Bayonetta 2, Minecraft playstation 3 edition... Da, atat stiu happy