| Al3xysS a întrebat:

Buna [ Buna seara] TPU.:*:*:*
Deci...joc metin de un an si as vrea sa il invat si eu foarte bine[ stiu sa fac misiuni, sa cresc] dar vreau si eu un site in care sa scrie tot despre metin, cum si unde sa cresti, cum si unde sa pescuiesti, etc, tot, tot.Pentru cei care joaca Metin.
Va multumesc! O seara buna!
[App.] Dau fundita celui mai bun raspuns, restul vot!

Răspuns Câştigător
| ApoCaLypS3 a răspuns:

Nu cred ca s-a inventat un astfel de site, Metinul se invata pe parcurs cu pasi mici, daca ai o nelamurire sau o intrebare o poti pune aici si iti raspund ( si eu joc Metin2 de 2 ani si stiu absolut tot ce e de stiut ).

1 răspuns:
| florynho000 a răspuns:

Daca jucai metin de un an jumatate numai puneai intrebarea asta.