| Ghindă a întrebat:

Cand ingerc sa ma inregistrez pe Epic Metin2 nu merge, adica completez toate casutele acelea dar mereu imi scrie "Inregistrare esuata, va rugam sa completati toate campurile.

Toate campurile sunt obligatorii si trebuies completate."

Uitati linkul de la site:
http://epicmt2.zapto.org/index.php?s=register

2 răspunsuri:
| Andreiutza_1421 a răspuns:

Vezi ca poate nu iti merge numele sau parola sau stiu eu ce ca poate mai sunt folosite si nu te lasa sa le mai folosecti incearca si cu alte nume sau parole de mai multe ori pana merge. Iar daca nu merge nici atunci las-o balta cu jocul ala ca poate este stricat site-ul. Si in primul rand metinele private au un milion de virusi am avut si eu mai multe si mi-au incarcat calculatorul cu virusi.

| R0ByTzYk12_8832 a răspuns:

Man vezi ca langa alea unde scrii e o tastatura mica folosesteo pe ea ca sa iti reuseasca