| hoLigan a întrebat:

cum ma inregistrez pe metin 2 united? dau la inregistrare si scriu tot ce trebuie si totus zice ca toate campurile sunt obligatorii si trebuie completate oare dc si de cate ori fac tot asa scrie?

3 răspunsuri:
| jojo_1454 a răspuns:

Inseamna ca te-ai logat. incearca sa vezi la login

| Dahliaa a răspuns:

Aaa mi sa mai intamplat trebuie sa scrii cate litere iti zice akol de ex:User name(max 7 caractere)si scrii sa zicem Pisoias si parola tot cu cate litere iti zice akol.

| Dahliaa a răspuns:

Aaa mi sa mai intamplat trebuie sa scrii cate litere iti zice acolo de exemplu:User name(max 7 caractere)si scrii sa zicem Pisoias si parola tot cu cate litere iti zice akol.Vezi tu ce faci dar cam asa trebuie sa faci big grin