| airaad a întrebat:

Cand intru in Counter Strike si dau "find servers" imi intra direct intr-un server la intamplare (nu imi mai apare lista cu servare).Mai nou se intampla si cand dau pe "new game" sau "Quit".Am observat ca imi face asa dupa ce intru pe un servar cu zombie.Ce pot sa fac?(in afara sa il reinstalez). Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| hiroyoshi577 a răspuns:

Cand intri pe unele servere, iti "hack-uiesc" jocul si poti intra doar pe serverul respectiv. singura solutie este sa-l dezinstalezi si sa nu mai intri pe serverul ala. altfel nu poti.