| Anonima568 a întrebat:

care stie cum poti sa faci king pe metin 2 rival...in afara ca poti sa il cumperi cu Euro si ca poate sa til dea Gm-u. Am auzit ca merge, da nu stiu cum

Răspuns Câştigător
| StefanutzDz a răspuns:

Kingu-l il faci din otel+9 la fierarul legendar care se afla in Valea seuryong sau in oras::1 iei otelu+9 si il dai lui fierar... 2iti trebuie anumite lucruri ca sa il faci king...3Bv ai king!

2 răspunsuri:
| Anonima568 explică:

Fierarul legendar este fierarul ala din map care iti creste itmle?

| ionutcolt1 a răspuns:

Din otel+9