| XxAnonimuXx a întrebat:

Cine stie un metin2 care intr-un metin sa fie pamflete si perle la shop si sa se poate face king auriu argintiu

4 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Metin2 FRZ nu are argintiu etc dar are otele tanc panzer etc metin cu dinalea arginti gasesti pe hammer metin2 sau pe metin2 bestyal care e unul nou deschis uite la frz restul google amice http://www.metin2frz.ro/index.php?s=xat

| XxAnonimuXx explică (pentru alin_9439):

Altu nu stii?

| alin_9439 a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

O sa se deschida unul nou dar in 3-4 zile eu sunt gm vb baga id meu micut_alin intru pe la 9 seara

| XxAnonimuXx explică (pentru alin_9439):

K