| Sotaro324 a întrebat:

Caut si eu niste jocuri in afara de cele care le precizez as aprecia sa fie :Actiune sau Racing

Inafara de astea:

Assasins creed
NFS
GTA
CALL OF DUTY
AGE OF EMPIRE

Ceva mai misto aveti /
?

Funda :!

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

In loc de aoe poti incerca varianta me-a:seria din total war sau empire earth sau command and conquer series iti zic ca merita, in loc de assasin's creed incearca prototip un joc absolut super cu grafica faina, iarasi doom 2, 3 daca iti place horror, alan wake, si asa mai pe la sfarsit duke nukem tot fps.Iar in loc de call of duty incearca red orchestra, brothers in arms battlefield si cam atat asemanator cu call of duty happy sper sa iti fii fost de ajutor

3 răspunsuri:
| gamestoper1998 a răspuns:

PStonguerototip este chiar misto deci ti-l recomand mai mult ca sigur deci actiune pur sange grafica de 10 deci pentru mine a fost ca si Dumnezeul jocurilor... oricum este alegerea ta.

| Bela_Kovacs_1996 a răspuns:

Jocuri de strategie in loc de AOE poti incerca Stronghold Crusader sau Rise of Nations, iar in loc de Assasins creed poti incerca unul din jocurile din seria Hitman. Daca ai calculator BUN poti chiar juca Hitman Absolution sau poti incerca cele 3 jocuri Prince of persia de la Ubisoft