| BulinutzzaMov a întrebat:

Ce este mai frumos sims 3 pets sau sims 3 seasons?

Răspuns Câştigător
| Flutu012 a răspuns:

Sims 3 seasons...mie mi se pare mai frumos decat celalalt dar fiecare cu gusturile lui... Funda?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Joaca-le si ai sa afli singura. Poate mie imi place ce nu iti place tie.

| YoBuDy a răspuns:

Te sfatuiesc sa le incerci tu singura, pentru ca daca eu ti-as zice ca imi place pets, tu il vei juca si poate nu iti va placea... Asa ca incearca-le si ramane la alegerea ta care e cel mai bun si frumos.

Succes

| CandyTetris a răspuns:

Sims 3 seasons ofera mult mai multe activitati, in pets nu prea poti face mare lucru cu animalele, e ca si cum ai avea un todler in casa, devine plictisitor repedehappy.

Răspuns utilizator avertizat