| denysweet a întrebat:

Care e ordinea corecta de instalare a lui sims 2? adica sims 2 unversity, pets, seasons, etc.
funda...

Răspuns Câştigător
| anotherchild a răspuns:

Mai inati instalezi jocul propriu-zis TheSims 2 simplu.
Dupa care instalezi toate patch-urile nu conteaza in ce ordine.

2 răspunsuri:
| lola_2540 a răspuns:

Nu conteaza.il am si eu si in instuctiuni scrie ca nu e important care il instalezi primul. tot ce stiu e ca la sfarsit pentru a-l juca trebuie sa intri in sims 2 bon voyage.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in singurul joc social din romania care te plateste pentru ca te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669
nu ai nimic de pierdut, merita sa incerci