| DeliiBluu a întrebat:

Ce jocuri mai jucati? Eu ma cam plictisesc...

8 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Pai eu le am pe pc pe astea:
Counter strike 1. 6.
Metin 2
Metin 2 hammer
Assassin creed revelation
Call of duty 4 modern warfare
Call of duty world at war
Call of duty modern warfare 2
Call of duty black ops
Call of duty modern warfare 3
Resident evil 5
Lord of the rings war in the north
Mass efect 3
Crysis 2
Pro evolution socer 2012
Si atat! Bafta la neplictisealabig grin!

| eutunoilafilm a răspuns:

Deci in primul rand asta este pentru D4nu7z:el a intrebat ce jucam noi nu sai dai tu exemple de ce jocuri ar juca el.
Si acum pentru. Paul_Nedea_1981:Saracu de tine esti disperat de funda ii scrii si tu 4 jocuri si gata "funda!?".
Invata-te sa nu mai scrii rapunsuri doar pentru. funde.

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Microvolts, 4story, world of warcraft, skilroad. funda!

| youangeldevil a răspuns:

Bunahappy si eu sunt tot fata, te sfatuiesc sa joci cswinking eu de cand m-am apucat nu mai am timp de plictiseala, in cazul in care te vei apuca vino in familia noastra pe cs.powercs.ro sau dr.powercs.ro :*

| DeliiBluu explică (pentru youangeldevil):

O sa'l incerc big grin

| youangeldevil a răspuns (pentru DeliiBluu):

Add cata_catalinutza86@yahoo.com pentru mai multe detalii daca vreiwinking

| D4nu7z a răspuns:

Poti incerca urmatoarele jocuri care sunt foarte tari:
Assassin's Creed 1, 2 Brotherhood si Revelation, Prototype, Crysis 1, 2, Gta san andreas, GTA 4, Rage, Call of duty 1, 2, 4, MW3, Batman arkham city, WWE raw ultimate impact, Dirt 1, 2, 3, Alan wake, NFS most wanted, NFS Carbon, NFS undercover, NFS Underground 1, 2, NFS hot pursuid, James Bond Blood Stone, IGI 1 si 2, Euro truck simulator, Browl Buster, Prince of persia 1, 2, 3, 4 si Bornout paradis sper ca te-am ajutat si plz Funda

| DeliiBluu explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt fata big grin