| Deji_Emanuel-Andrei_2001 a întrebat:

Buna, chiar se castiga pe Sweatcoin bani adevarati? Daca da la ce suma se poate scoate si cum se scot?

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, da, se câştigă dar mai bine stai potolit şi nu-ţi pierde zilele, orele, alergând degeaba.

Să scoţi bani de acolo trebuie să ai 30 invitaţii să devii nu ştiu ce grad pe aplicaţie, apoi încă 100.

Aplicaţia e făcută doar pentru cei ca Alex Montrey, Colo şi aşa mai departe, care au mulţi fani şi bagă promocode-ul lor.

Să scoţi bani trebuie multe invitaţii date, cam pe la 130 persoane invitate, ceva de genul.

Cum ziceam, nu-ţi pierde timpul pe acea aplicaţie, nu merită.

| sebbbica a răspuns:

Pentru a primi un mic bonus accesează de aici swcapp.uk/hi/sebi994951