| matadoru a întrebat:

Daca ati castiga la loto o suma mare de bani ce ati face cu ei?

Răspuns Câştigător
| Alex_7297 a răspuns:

Câştigătorii la Lotto dau jumătate din sumă înapoi, "taxe şi impozite". Cu ce ar mai rămâne mi-aş construi o casă pe vârful muntelui Everest, exact acolo, în vârf, să se lovească avioanele de ea!

12 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Te-as lua de sotie

| Ana a răspuns:

Masina, vila cu piscina, Hawaii... asa mai merge laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Mi-aş asigura un loc unde să stau. Să nu fie mare dar să fie cum tot ce îmi trebuie.
2. Mi-aş deschide o afacere.
3. Aş călători mult, foarte mult.
Nu iau cu mine casele, maşinile şi vilele dar amintirile şi pozele rămân. Pe scurt, aş investi în mine.

| User a răspuns:

Casa, vila si masina.

| Pho3nix a răspuns:

Poi sincer, nu stiu thinking
Mi-as face o casa si apoi voi face ce imi vine in minte.

| sasha a răspuns:

1. as investi intr-o aface ce sa imi asigure viitorul
2. mi-as cumpara o casa
3. mi-as cumpara un x6
4. (in cazul in care asmai avea bani ) as ajuta familii sarmane cu hrana caci nu am tupeu sa le dau bani

| alisalisa a răspuns:

Mi-as cumpara o masina, si restul i-as pastra pentru benzina si reparatii big grin tongue

| Visatoarea a răspuns:

L-as duce pe fratele meu in alta tara.la medici specialisti ca sa se faca bine.
Un sfert la cei fara un acoperis deasupra capului!

si daca ar mai ramane : as investi intr-o afacere. firma, etc.

| love44katyp a răspuns:

Pai... 15% as dona copiilor cu dizabilitati, mi-as perfectiona casa si apoi i-as cheltui pe hainehee hee

| matadoru explică:

Barule imi pare rau sa te dezamagesc da sunt baiat... ghinionu tau ca eu te iubesc nespus

| emilia21 a răspuns:

Mi-as mobila apartamentul, care inca nu e complet, as face scoala de soferi pentru ca mai tarziu sa imi pot cumpara masina.si sa imi ajut parintii ca au destule datorii.

| Camelia_7710 a răspuns:

laughing) buna asta
thinking pai nu stiu thinking
mi-as imbunatatii situatia materiala, nu i`as pune la banca,
mi-as cumpara cam tot ce am nevoiethinking tu?happy