| Enake a întrebat:

Cine imi da si mie un anti hack pentru 4story si un hack de gold?

3 răspunsuri:
| Fresh a răspuns:

Buna/salut eu zic sa lasi hack-urile joaca corect ...nu joc 4story dar am jucat altceva ani intregi si nu e placut sa vezi cum tu te chinui si altii iti ia tot. daca intelegi happy plus ca unde mai e distractia?

| Enake explică (pentru Fresh):

Nu e vorba de asta! dar cineva crede ca i-am furat cam vreo 95 gold si nu pot sa fac atatia bani in doar 3 zile! am nevoie de ajutor va rog!

| Fresh a răspuns (pentru Enake):

Imi cer scuze nu cunosc jocul sad...te-as fii ajutat dar nu pot.