| CipryIonutz a întrebat:

Buna Cine Stie Un Metin2 PvP Gen Nexus Si SunRIse2 Dar Beta Sa Se Faca Pe Server Nu Sa Donezi Pt Ele sau Sa Se Castege La Ox sau Eventuritongue Mercitongue Anticipat laughing Cel Mai Frumos Mt Primeste Pamblica

Răspuns Câştigător
| stefan350 a răspuns:

Incearca Mondial metin2 sau Sony metin2 sau Hammer metin2, iron metin, steel metin, etc... Funda?(Pamblica?)

| CipryIonutz explică (pentru stefan350):

M-am jucat pe toate si m-as reapuca de ele dar hammer si steel sunt plini de modati si NICI UNUL dintre exemple NU E PVP deci nu-ti pot da FUNDA sad Fara suparare

1 răspuns: