| mihaelaalol a întrebat:

Buna!
cum fac varcolaci in sims 2?(am sims 2 pets si multe altele)
mersi, funda!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| allexya501 a răspuns:

Apesi (ctrl+shift+c) si scrii in casuta alba codul (boolprop testingcheatsenabled true). tinand apasat pe shift bai click pe casuta postala de langa casa. o sa apara multe sugestii dar tu trebuie sa dai click pe make NPC iar acolo poti sa chemi la tine multi oameni sau tot felul de monstri. click pe una din acelea iar atunci va veni un caine maro cu ochii stralucitori este posibil sa te mai fi intalnit cu el. vorbesti cu el si intri in cheat iar la un moment dat el vine la tine si te musca de mana. la ore 8 seara te transformi in varcolac iar la 6 dim revi la loc om. funda?

| DianaCostan a răspuns:

Deci:Trebuie mai întâi să scrii parola aceasta: boolprop testingcheatsenabled true. Apoi dai Shift.Ţii apăsat pe el şi în acelaşi timp dai click pe căsuţa poştală. Îţi vor apărea multe lucruri.Tu trebuie să dai pe make NPC. Acolo îţi vor apărea multe lucruri, dar tu trebuie să dai click pe MORE. Şi acolo îţi vor apărea multe, dar tu trebuie să dai pe Wolf. Apoi va veni un câine cu blana maro şi cu ochi galbeni, strălucitori. Împrieteneşte-te cu el.(Ca să nu mai plece, fiindcă pleacă de multe ori, dai click pe Shift şi în acelaşi timp dai pe câine.Dă-i Make Selectabile şi el brusc face parte din familie.Şi ca să nu mai fie din familie şi să poată pleca dai tot la fel şi în locul lui Make Selectabile o să-ţi apară Make Unselectabile.Dai click pe el şi câinele nu mai face parte din familie!)Deci să te împrieteneşti cu el.Trebuie să fie de cel puţin 50. După . aceasta aceasta mai jucaţi-vă şi la un momendat el te va muşca. Atunci simul tău va deveni brusc un vârcolac. (PSbig grinacă vrei ca simul tău să nu mai fie vârcolac trebuie ori să suni vrăjitoarea aceea, să-ţi cumperi poţiunea: Lycantropyc, şi să o bei, ori să suni Obedience Trainor, care la noi înseamnă dresor de animale.)Sper că te-am ajutat!