| AtateaConditii a întrebat:

Pun intrebarea aici pentru ca e cea mai vizitata categorie. Deci care joaca sims 2 pets si stie cum se fac varcolaci si vampiri? Funda si tot ce vrei.

Răspuns Câştigător
| allexya501 a răspuns:

SIMPLU!
Varcolaci: apesi simultan ctrl+shift+c si scrii boolprop testingcheatsenabled true. In timp ce ti apasat pe shift dai click pe cutia postala. Vor aparea multe chesti tu dai iar, click pe make NPC iar dupa pe una din ce iti arata acolo. un caine cu ochi stralucitori vine la tine. Te imprietenesti bine cu el iar la un moment dat va veni sa te muste. la ora 8 seara devi varcolac iar 6 dimineata iar om si tot asa...
Vampir: tot cu acel cod, tinand apasat pe shift in timp ce dai click pe simul pe care vrei sa il faci vampir. Dai more-more dupa click pe make vampire si gata.
Vrajitori: tinand apasat pe shift dai click pe cutia postala dai more si vei gasi un alt make NPC dai acolo si iti da doar doua tipuri vrajitoare buna si vrajitoare rea. Alegi una din ele si va veni la tine. In timp ce ti apasat pe shift dai click pe ea si dupe pe make selectable. Poti controla vrajitoarea!
Dupa ce veti avea o relatie buna dai click pe call spel (sau ceva de genul) dai pe wich si gata ai devenit si tu vrajitoare. funda?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, jocurile astea cu vampiri sunt consude de Satana, lasati-va de ele, ca sa nu mergeti in iad.
Pocaiti-va caci imparatia cerurilor este aproape! happy

| AtateaConditii explică (pentru anonim_4396):

Daca imi raspunzi la intrebare corect, o sa ma pocaiesc.

| allexya501 a răspuns:

Ai reusit sa ii trasformi in monstri?
Daca esti de acord, iti pot spune cum sa ai: -bigfood
-robot
-zombi
SI
-sirena

| AtateaConditii explică (pentru allexya501):

O da spune-mi mai ales la sirena.

| allexya501 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Ok!
UITE CE TREBUIE SA FACI... 1. clic simultan pe ctrl+shift+c si scrii {boolprop testingcheatsenabled true}
BigFood: tinand apasat pe shift dai click pe cutiuta postala. dai make NPC- more.more si cauti undeva va scrie "bigfood'' dai acolo si el a intrat la tine in familie. p.s. nu puteti avea o relatie cu bigfood decat pana la best friend forever si nu poti avea cu el nici copii. (sims 2 bon voyage)
robot: tinand apasat pe shift dai pe simul tau. dai make NPC- more si dai click pe now server iti da un robot si cand il deschizi poti alege ce e adica :male: sau :female: iar robot e foarte bun caci intruna vrea sa faca mancare si curatenie desi nu mananca si nu il deranjeaza sa stea in mizerie. are si viata vesnica.
zombi: iti creiezi doi sau mai multi simi dar nu unul. omori unul din ei si scrii sus dupa ce apesi ctrl+shift+c unlockcareerrewards iti deblocheaza tot ce iti da dupa ce esti experta intr-un job (sper ca sti la ce ma refer) si dai pana cand vezi un telefon. il iei si simul care a ramas in viata suna moartea aia dar trebuie sa platesti 10.000$ pentru a fi zombi si gata ai unul
continui putin mai tarziu acum trebuie sa plec

| AtateaConditii explică (pentru allexya501):

SI sirena? Spune-mi tot ce stii despre sims.happy

| allexya501 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Ok.
la sirena e putin mai complicat.
casa o faci, ai nevoie de sims 2 deluxe.
1. iti construiesti in curte o piscina mare.
2. o pui sa se arunce in apa piscini dar nici pr topogan nici pe scandura pur si simplu de pe pamat sa sara in apa.
3. o pui sa se ridice si se transforma dar trebuie sa ai sims 2 deluxe.
SUCCESSSSS!

| allexya501 a răspuns (pentru AtateaConditii):

SI... apropo am o rugaminte! eu ti-am zis aproape tot ce stiu despre sims 2.
drept multumire ai putea te rog sa imi pui raspunsul castigator la intrebarea ta cu filmul titanic? dupa cum cred ca stii eu am doar doua raspunsuri castigatoare sad

| AtateaConditii explică (pentru allexya501):

Ti-am dat fundahappy.

| allexya501 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Multumesc mult :*