| 4827 a întrebat:

Buna . Cum pot pune diamante pe lady popular cu telefonul ? Eu am abonament si nu stiu ce ar trebui sa fac . Imi puteti explica pas cu pas ? Dau funda:X .

3 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Pai dai unde arata poza aia cu diamantul si dai diamante si apoi unde scrie alege modul dew plata dai mai jos pe SMS si scrie aoi alege pachetul si dai cate diamante vrei si scrie si pretul in dreapta. Apoi dai pe cate diamnate vrei si iti di nr de tel cred...incearca

| 4827 explică (pentru AIPS):

Tu ai incercat?

| AIPS a răspuns (pentru 4827):

Da-30 diamante