| loveislikeaheadshot a întrebat:

cum pot sa dezinstalez IMVU? L-am dezinstalat din meniu start si l-am sters de pe desktop, dar cand deschid Mozilla in loc sa imi apara ca pagina de pornire Google, imi apare un fel de IMVU Search.
Ce pot face ca sa dezinstalez IMVU si sa am din nou ca pagina de pornire Google? fundita :*

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Pai:

Instructiuni:
1. Apesi pe Tools in susul paginii intre "Favorites" si "Help"
2. Apoi iti apare o fereastra cu mai multe chestii, apesi pe "Internet Options"
3. Stergi pagina care este cu imvu si scrii: www.google.ro
Si gata, pagina ta de search este Google

Succes!

3 răspunsuri:
| DarkTerror a răspuns:

Daca l-ai dezinstalat atunci ti-a ramas prestabilita pagina de cautare cea de la IMVU trebuie sa intri in Setari si sa o modifici (la pagina de cautare sau de start).

| Swanda a răspuns:

ZeroBLADE,iti multumesc fff mult si eu ca mi-ai zis cum,dar mai am o intrebare,acum intr-adevar nu mai imi scrie imvu in loc de google dar imi apare o bara pe care scrie imvu, search si la capatl beriii un fel de cheie franceza si un +, dar bara aia cum o ot da jos de acolo...ca imi ingreuneaza mersul de netsad

| ZeroBLADE a răspuns (pentru Swanda):

Incearca sa o dezinstalezi din Control Panel.