| darkse a întrebat:

Buna cum pot sa-mi fac materiale pe gratis la train station?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Nu iti recomand sa descarci hackuri, pentru ca foarte multe sunte Fake-uri si cele mai multe au parole sau survey-uri...nici macar nu poti fii sigur daca va merge hack-ul. Cristale poti sa primesti gratis de la Recompensa zilnica (1 Cristal)si de la Trenurile lui Mr.Bill care ti le trimite de fiecare data(1-4 Cristale) si in total poti face vreo 4 cristale pe zi fara nici un hack.Stiu ca e putin dar mai bine decat sa ti se fure contul sau sa primesti ban permanent. (Mai primesti Cristale si cand inviti prieteni) (20 Cristale).

10 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

1.Cateodata daca dai LIKE la pagina de facebook iti mai da Mr.Bill materiale (trebuie sa dai click pe link)
2.Cand la prieteni au sosit trenuri cu materiale dai click pe trenuri si materialele ti se adauga automat (depinde ce materiale a ales prietenul).

| darkse explică (pentru userul7200):

Nu asa ceva gen hack sa fac multe materiale

| darkse explică (pentru userul7200):

Nu asa. sa fie un fel de hac sa im-i dea i-n cantitate mare, daca stii si cum se face diamante multe

| darkse explică (pentru userul7200):

Ok ce nume ai pe facebook

| userul7200 a răspuns (pentru darkse):

Rafael Berinde

| Andrei_Coros_1989 a răspuns (pentru userul7200):

Prietene...când invit jucatori, nu primesc diamante. De ce?

| userul7200 a răspuns (pentru Andrei_Coros_1989):

Nu stiu, nu mai joc de mult timp. S-ar putea sa nu se mai dea, sau poate ca jucatorul respectiv trebuie sa ajunga la un anumit nivel.

| userul7200 a răspuns (pentru darkse):

Nu iti recomand sa descarci hackuri, pentru ca foarte multe sunte Fake-uri si cele mai multe au parole sau survey-uri...nici macar nu poti fii sigur daca va merge hack-ul. Cristale poti sa primesti gratis de la Recompensa zilnica (1 Cristal)si de la Trenurile lui Mr.Bill care ti le trimite de fiecare data(1-4 Cristale) si in total poti face vreo 4 cristale pe zi fara nici un hack.Stiu ca e putin dar mai bine decat sa ti se fure contul sau sa primesti ban permanent. (Mai primesti Cristale si cand inviti prieteni) (20 Cristale).

| Sremmurd_Rae_1998 a răspuns:

Eu te-as putea ajuta dar trebuie sa ai incredere in mine!
Eu am hack si daca ai incredere imi dai contul si iti fac si tie 9999999 aur si diamante 5000000

| Adrian_Moldovan_1975 a răspuns (pentru Sremmurd_Rae_1998):

Poți să mă ajuți și pe mine cu niște nestemate pe trainstațion.

| Atat_Laur_1994 a răspuns:

Colectezi zzz sau bomboane