| 152 a întrebat:

dati-mi si mie niste comenzi pe metin2 lunaris online, adica un baiat a spus sa scriu /pcmode4 si nu s-a intamplat nimic, comenzi de acest fel care sa functioneze. Dau fundita celui care imi da comenzi functionabile.Astept!

4 răspunsuri:
| raulbalaur a răspuns:

(love)
(fish)
/set_w
/set_r
Funda?

| raulbalaur a răspuns:

Funda?

| CriiSSStyy a răspuns:

Pai scrie pe google coduri metin2 lunaris si acoco iti da foarte multe... Funda?

| Däny_Ðark_1997 a răspuns (pentru CriiSSStyy):

Ma cristiane prostu dracul Esti Dus cu capu cum el nu as scris ( coduri metin2lunaris? sa imisugi **** de labagius de lagasistu