| ElenaLove2 a întrebat:

dati-mi si mie niste jocuri multe online! fundita

5 răspunsuri:
| Luii a răspuns:

Metin2
ladypopular
IMVU
club pinguin
4story
conquistador (e de cultura generala)
sunphoto(iti pui poze si vb cu alti copii)
Kaneva
super secret
sims1, 2 si 3
ouwoeld
SecondLife
farmerama
zoomumba
clopotel (e ca un facebook pentru copii)

| JuLLiaN a răspuns:

Www.triburile.ro (este super fain)
www.world.needforspeed.com (dacă îți plac jocurile cu mașini.)
www.footballsuperstars.com (ăsta este un joc super fain virtual.)
www.metin2.ro
www.khanwars.ro
www.the-west.ro
www.grepolis.ro

Și mai sunt multe jocuri faine online pe hi5 sau facebook.

FUNDĂ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 ro, metin2 adventure, metin2 candy longju, metin2 fan, imvu, the west, grepolis, etc. fundita?

| geo_2346 a răspuns:

The west, 4story, metin 2, conquiztador, grepolis, seafight, bitefight, farmerama, ferma vesela cred ca ajung

| Valy576 a răspuns:

Buna deci metin2.ro s4league cabal perfect world florentia runes of magic the lord of the rings online iris online champions online sau daca vrei multe rau uite un site cu jocuri mmorpg si altele uite http://mmohuts.com/ fundita? pls?