| SherryXoX a întrebat:

Buna!, Dati.mi va rog niste servere de metin in care poti avea cal militar fara sa bagi bani..nu neaparat de la inceput si sa nu vie PVP. Inafara de Metin2 United ca ala nu imi merge, am windows 7 si da o eroare. Pls, dau Funda :X

6 răspunsuri:
| GaByScream a răspuns:

Appolo... xpm.

| Metin2Hidra a răspuns:

VipStyle Lunaris Mondial etc Adventure

| xDavidxX a răspuns:

Metin2Energy love struck daca vrei te ajut eu sa cresti. am level maxim 250 cresti destul de bine si bani ii faci super usor... sunt amruri noi 2012-2013 uite id meu de mes : davidboy385 da-mi add si vorbim noi pe mes :*:* sper ca te-am ajutat

| Wo0zyEX a răspuns:

Metin2Severin

| SherryXoX explică (pentru Wo0zyEX):

Am descarcat metinu, si cand vreau sa.l pornesc scrie ca (superantihc.exe) nu este instalat si ca jocu nu poate porni. SI zice sa reinstalez jocu ca sa mearga. Si l.am reinstalat si tot nu merge. Ce sa fac?

| Wo0zyEX a răspuns (pentru SherryXoX):

Scz dar asta nu stiu ca nu mi s-a intamplat... Oricum poti sa incerci si METIN2 Steel