| Pandemic a întrebat:

Dau funda celei care imi spune: unde pot gasi echipament de miner( casca si picamarul (sau cum so numi)) in jocul ClubPinguin! si daca stiti spuneti-mi cu multe amanuntebig grin

Răspuns Câştigător
| TFK a răspuns:

In mina,sub pamant,gasesti la un moment dat o casca si un piccamer,du-te la ele si le vei avea, si trebuie sa dai sa danzezi ca sa le poti folosi, funda?

1 răspuns:
| andrew_2541 a răspuns:

Cand mergi sub pamant o sa vezi intr-un loc o casca si piccamer-ul. da clik pe ele. Funda?!