| DiiiAnAaaa a întrebat:

happy Imi spuneti va rog daca stiti unde as putea gasi un costum de inot si o casca dintr-aceea e cauciuc de pus pe cap? prin ce fel de magazine?

7 răspunsuri:
| Sergiu20CmRecords a răspuns:

Incearca la Decathlon!

| mixxjim a răspuns:

In magazinele cu articole sportive gasesti casca, au si la piscine/bazine in general daca pentru asta iti trebuie. Costumul de inot il gasesti la orice raion unde au costume de baie, costumul de inot este costum din acela cu totul, nu sutien si slip (adica 2 piese).

| AlinNxD a răspuns:

Poti sa mergi la bazin la Lia Manoliu. cel putin daca esti prin zona. si gasesti acolo

| AndreeaMe a răspuns:

Decathlon si posibil si la Intersport!

| bulbulica a răspuns:

Decathlon

| dorugheorghe a răspuns:

Nu e nevoie sa te duci in magazin ca doar nu ai voie sa-l probezi, incearca aici: http://www.xsport.ro/categorii/natatie/costume-inot.htm, mi-au placut aceste modele.

| DiiiAnAaaa explică (pentru dorugheorghe):

Nu merge link-ul...