| anonim_4396 a întrebat:

Bunabatting eyelashes! De curand am observat ca nu merge sa vizionez un videoclip. (am windows 7) Imi spune ceva de genu: " Enhanced Video Renderer(EVR) is not available on this system. Make sure you have DirextX 9+ installed and latest video drivers. " mi-am instalat DirectX 9 si nu a mers... Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru BrokenInside):

Tot nu mergee.

| BrokenInside a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta pe google driverul tau de la placa video, intra pe siteul official si cauta update

| anonim_4396 explică (pentru BrokenInside):

Si cum aflu driverul de la placa video?big grin

| BrokenInside a răspuns (pentru anonim_4396):

Intri in Control Panel si in el mai e un mini Control Panel pentru placa video, la care scrie numele inainte, de expemplu nVidia Control Panel

6 răspunsuri:
| Jeryko a răspuns:

Instaleaza si nsite drivere pentru formatul filmelor care vrie sa le vezi

| anonim_4396 explică (pentru Jeryko):

Imi poti da un site?big grin