| bubu19 a întrebat:

Buna din nou! am o mare problema.cand intru pe facebook merge cat merge si apoi imi zice mission aborted sau ceva de genu! de ce va rog ajutati-ma! mersi anticipat+funda

Răspuns Câştigător
| Sclipiciosu a răspuns:

Buna stiu eu sa te ajut deci sa incepem trebuie sa stergi neaparat browserul pe care ai navigat atunci si poti sa-ti iei altul de pe net.
Daca nici asa nu merge atunci (AR TREUBII) Inseamna ca cineva pe PC-ul lui a dat remember me si-ti stia si parola! Atunci asta e problema
Fundita? :X

1 răspuns:
| FuckOff a răspuns:

Cred ca`ti zice "operation aborted" xD, incearca sa-ti schimbi browseru`