| Orbithh a întrebat:

Am si eu o problema.Cand intru pe facebook pagina este foarte mica.Cum o maresc?

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Si mai simplu SHIFT + (in acelasi timp) merge pe orice browser.

4 răspunsuri:
| Ciuuf a răspuns:

Buna!
Tii mai lung apasat pe,, Ctrl" si dai in sus de rotita de la mouse!
ATENTIE:nu in jos ci in sus!

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Depinde daca ai google chrome dai pe cheia aia franceza apesi pe ea si dai acolo la "larger image" asa cred ca scrie ca nu am chromul am mozila.Deci sa continuam dai pe "larger image" si maresti cat de mare vrei sa fie.A da si nu are cum sa se faca atata de mica creca cineva o umblat si o schimbat totul. Succes!

| Orbithh explică (pentru NagatoTenseiHD):

Unde este acea cheie?happy

| NagatoTenseiHD a răspuns (pentru Orbithh):

In dreapta ta sus

| PinkTerror a răspuns (pentru Orbithh):

Si mai simplu SHIFT + (in acelasi timp) merge pe orice browser.