| AlexVizitiu a întrebat:

Buna din nou, tuturor.Am un canal de YouTube, dedicat gamingului.Cum as putea sa cresc rata de vizualizari si subscriberi? Poate unii vor spune ca imi fac reclama dar:http://www.youtube.com/user/FunnyLandRo/videos
Si fara commenturi gen:esti praf.du-te acasa...
Vreau sa imi spuneti ce va place, ce nu va place si cum as putea sa imbunatatesc canalul. Funda raspunsului care consider ca m-a ajutat cel mai mult.

2 răspunsuri:
| invD a răspuns:

Sterge videourile Pune jocuri ca metin asasin creed. dota

| AlexVizitiu explică (pentru invD):

Le-am sters odata.Intrebarea mea este mai mult ceva de genu:Cum as putea sa am mai multe vizuri {adica mai mult de 20-40 pe video}. Toate videourile le postez pe Facebook si Twitter dar am tot acelasi nr de vizrui.Cum as putea sa atrag mai multi oameni sa vada videourile mele.