| Glontx98 a întrebat:

Buna,doresc sa fac un server de metin pe hamachii cu cineva dar sa il tina la el in pc.Sa il tina macar 4-5 ore pe zi

Cerinte:

Windows xp professional

3-4 Gb rami(si mai mult daca se poate)

Service pack 2 sau 3

Sa stie sa isi faca munca de own alaturi de mine

Sa stie sa foloseasca navicat si hamachii

Eu ma voi ocupa de:

Crearea serverului

Bugurile care apar pe server

Forum

Site

Si de restul problemelor care sunt legate de server, site, forumhappy

Cum am mai spus in descriere sa fie windows xp nu altceva iar cel cu care fac sa mai fi avut macar o-data server de metin...

1 răspuns:
| barca16 a răspuns:

3,4 ore pe zi cine crezi ca se tine de metin la 3 4 ore pe zi?
Si cu hamaci foarte prost. Abia mai gasesti metin populat cu hamachi