| HincuOvidiu1990 a întrebat:

Doresc sa imi achizitionez niste v-bucks pe Fortnite de pe platforma Xbox One cu cardul, dar la selectarea statelor gasesc doar state americane. Imi puteti spune cum sa imi cumpar v-bucks?

1 răspuns:
| TheNexus a răspuns:

E putin cam complicat deoarece xbox live nu este valabil in Romania, deci chiar daca pui o tara la intamplare ei tot recunosc cardul ca este din Romania. Nu stiu exact ce poti face dar, daca te ajuta cu ceva, aici este o lista cu tarile unde xbox live este valabil: https://www.xbox.com/en-US/live/countries