| lorena1gianinak a întrebat:

Bună, dragilor! Am o problema cu jocul LOL (league of legends), nu am mai întrat de mult pe calculator și când încerc sa întru pe pbe sau lol normal apare un ecran negru și nu se întâmplă nimic. Nu pot decât sa dau X sa ies, atât... E o problema cu calculatorul? Ca se face ecranul negru și atâta, nu se întâmplă nimic

5 răspunsuri:
| EzSimple a răspuns:

League of legends a lasat mesaj subtil sa faci un dus.

| lorena1gianinak explică (pentru EzSimple):

Ești prost ca noaptea, vorbesc aici de treburi seriöase, de unde știi tu ca nu fac dus? Ai stat cu botu la mijareta mea bai gunoiu nereciglabil

| lorena1gianinak explică (pentru EzSimple):

Și eu îți las un mesaj subtil sa te duci în morți ma ti?

| Varguitas a răspuns:

Incearca Shift+Enter. Vezi ce se intampla. Daca nu, reinstall.
Daca e problema de la rezolutie "Out of range" incearca sa schimbi setarile din fisierul.cfg. Cauta pe net unde se afla

| Haxminator a răspuns:

Apucate de un joc calumea.