| Matei_3296 a întrebat:

Buna eu sunt un mare fac naruto ii stiu toate miscarile voi chiar credeti ac naruto va muri eu nu cred eu sper ac naruto va deveni hokage se va casatorii cu hinata dar sasuke nu cred ca sa mai intoarce

Răspuns Câştigător
| Preason a răspuns:

Se vede ca inca nu stiti inca prea multe despre naruto, naruto se duce pe o insula ca sa se antreneze sa controleze cele 9 cozii din interiourul lui asa ca naruto va mai avea si alte puteri surprinzatoare mai tineti minte cin itachi i-a dat o putere lui naruto ca sa-l ajute ca sal aduca pe sasuke e simplu Pain e in clanul uzumachi de unde are el RINEGAN? Rineganul se activeaza doar cu ajutorul celor din uciha dupa cum ati vast itachi la ajutat pe naruto si atunci imaginativa ce va fi 9 cozi + rinegan+mod ermeit = cu distrugere totala asa ca nu va temeti cit despre hinata si naruto da ei vor fi impreuna deoarece cin sasuke a venit in sat pentru a se razbuna naruto era la pamint cind a venit satul sa ii aduca aminte lui sasuke de vremurile bune si sasuke in ia pe naruto de mina si se inpaca iar dupa aia sasuke se deuce la sakura s ii zice multumesc si o ia in brate si o saruta si naruto cu hinata la fel si tot se termina cu bine, sper sa te fi ajutat ca ma doare minca cit am scrisbig grin!

7 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Exista si posibilitatea asta pentru ca kishimoto dupa cum ai observat este foarte inventiv in scrierea povesti si gaseste tot timpul cum sa ne surprinda. Multe seri si filme s-au terminat su cu moartea personajului principal, dar eu cred ca nu se va intampla si cu Naruto. Oricum el nu se va lasa niciodata pana nu il aduce pe Sasuke inapoi.
Cat despre dragoste Kishimoto a ziss clar ca nu il intereseaza acesta sub, dar sa vedem poate se razgandeste.
Si eu cred ca Naruto va ramane cu Hinata la sf daca se razgandeste autorul naruto manga.
P.S Chloee unde ai vazut u in evidenta NaruSaku?
Sakura inca sufera dupa Sasuke. Se confirma asta in manga la inceputul razboiului, dar daca nu citesti manga nu aveai inca cum sa stii. Ma rog pana la urma fiecare cu parerea ei.

| annahandball a răspuns:

Ce legatura are rineganul cu clanul Uchiha? Da...Naruto e ruda cu Pain, dar pain a avut rinegan de mik si in plus a fost a doua pers care a avut rinegan din lume. Asta nu e o caracteristica a clanului Uzumaki cum au Uchiha sharingan.Nagato e o exceptie, cat despre cioara cu ochiul lui Shinsui ea nu are nici o leg cu rinegan e pentru sharinganul lui Itachi.

De unde stii u ca se term asa anime-ul? Nici manga nu s-a terminat plus ca exista zvonuri ca se va mai face o serie.

| ღChloeeღ a răspuns:

In primul rand nu are cum sa moara personajul principal al serialului :]] Este adevarat ca cei doi se vor confrunta pentru ultima data, dar eu cred ca naruto va castiga si il va aduce pe Sasuke. Si nu prea cred eu ca se va casatori cu Hinata, deoarece Kishimoto a pus in evidenta NaruSaku. oricum, vom trai si vom vedeawinking Cine stie ce idei mai are Kishimoto Masashi.
Si in al doilea rand seria trebuie sa se termina cumva, asa ca Naruto va deveni hokage si Sasuke se va intoarce sau nu.

| ღChloeeღ a răspuns:

Viki, nu are cum sa apara episoadele in Japonia. Si cele din Romania sunt la zi, deci nu are cum sa apara mai repede in Japonia happy Poate te referi la manga, caci episoade nu se poate.

| wizopo a răspuns:

Alt naruhina fan pffffff -.-

| PRoMeTHeUM a răspuns:

Lol. peste o luna cei care produc serialul Naru siippuden vor scoate ep. : cum a devenit Naru Hokagehappy deci ti am raspuns la intrebare big grin
Se va numi Naruto Akasiippuden tongue

| viki_9545 a răspuns:

In primul rand,naruto nu moare, iar Sasuke cred ca se v-a intoarce in sat, cu gandul la Sakura.De unde stiu? Varmiu locuieste in Japonia.Si acolo au aparut deja episoadele, asa ca...