| PattyC a întrebat:

Heii! intrebarea este doar pentru cei care se uita la naruto.Cum credeti ca va fi finalul naruto
1. Naruto se lupta cu sasuke iar naruto moare
2.Naruto se lupta cu sasuke si moare sasuke
3.naruto se lupta cu sasuke si amandoi o sa moara
A da credeti ca naruto va deveni hokage sau va muri inainte sa devina hokage, vreau sa aud parerea voastra alegeti una dintre variantele de mai sus happy

Răspuns Câştigător
| ItachixArtist a răspuns:

S-ar putea ca amandoi sa moara, iar Naruto sa fie numit Hokage, inainte sa se lupte cu Sasuke.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm...Eu cred ca nici Naruto nici Sasuke nu o sa moara straight face

Răspuns utilizator avertizat
| StefiM a răspuns:

Eu cred ca o sa moara Sasuke si Naruto va deveni hokage

| PattyC explică (pentru StefiM):

Asta as vrea si eu happy

| StefiM a răspuns:

Sau ne vor surprinde si se va intampla ceva cu totul neasteptat

| FuwaFuwa a răspuns:

Nici una cred eu in final cred ca Itachi il va convinge pe sasuke ca nu tebuie sa distruga Konoha deoarece el o iubea.

| PattyC explică (pentru FuwaFuwa):

Nu cred pentru ca sasuke vrea sa se razbune pe itachi, dar ar fi frumos sa se intample asa daca sasuke iubea konoha(si echipa 7) cu adevarat

| 23Diana1999 a răspuns:

Hei! Dupa parerea mea eu nu cred c-o sa moara nici sasuke nici naruto.Cred ca o sa iasa la egalitate lupta dintre cei doi, iar Naruto va deveni sigur Hokage si poate ca apoi v-a muri.