| Scikofit a întrebat:

Exista vreun program cu ajutorul caruia sa pot face pozele mai clare? De exemplu,am o poza cu o persoana a carei fata este mai in ceata,exista program ca sa fac ceata aia sa dispara, si sa fie totul mai clar?
Multumesc.

1 răspuns:
| mihaelaic a răspuns:

Nu, din păcate nu se poate. Programele de manipulare a fotografiei au o mulţime de efecte foarte frumoase şi utile, însă întotdeauna a existat problema clarificării unei poze. Există, într-adevăr, unele efecte care să o arate mai ok, însă niciun program nu va putea reuşi să creeze informaţie în plus pentru a face pozele mai clare.