| thelordofthedrinks a întrebat:

Imi doresc sa achizitionez un hard disk portabil si vreau sa aflu mai multe despre el. Care e diferenta dintre cel portabil si cel intern. Voi putea instala programe pe cel portabil? Care credeti ca e mai bun? Ce firma imi recomandati? Multumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In afara de portabilitate nu este nici o diferenta intre ele! Pe cel portabil poti sa-l iei cu tine unde vrei si la conectarea in pc o sa se vada exact ca o partitie sub partitiile care le ai deja. iti recomand -> Iomega, pentru ca nu ai adus in discutie si banii de care dispui. Mai ieftin si bun, recomand -> Western Digital.
Bafta!