| Alessya90 a întrebat:

Imi puteti spune cu sa fac ca in lista de mess a anumitor persoane sa imi apara acelasi nume? adica de sa imi aleg numele dorit si acela sa imi apara la toata lista

Funda + Vot

4 răspunsuri:
| weloveCALLofDUTY a răspuns:

Nu prea inteleg...da poate asta te ajuta... faci o grupa noua ii alegi un nume si acolo bagi doar persoanele dorite

| StillXo a răspuns:

Pai dai la contact details si acolo scrie numele la ficare cum il are Ex:scrie Name:Horatiu si tu il stergi si pui mihai sau ce doresti tu si asta e tot!

| StillXo a răspuns:

Dai clik dreapta pe o persoana si da contact detalii si acolo ii apare numele lui si tu il schimbi cu ce vrei tu

| Alessya90 explică:

Mda, nu am fost destul de explicita: nu numele persoanelor de contact ci numele meu sa il schimb si sa apara la toata lista mea