Imi puteti spune va rog daca pot sa ma joc fifa 2011 pe laptop la aceste specificatii : Acer TravelMate 5740. Intel Core i5-430 M procesor (2, 26GHz, 3 MB L3 cache). Intel HD Graphics. 15, 6 HD LED LCD. 1 GB DDR3 Memory. 320 GB HDD. DVD Super-Multi DL drive. Acer Nplifty 802, 11 b/g/n. Multi -in-1 card reader. 6-cell Li-ion battery. multumesc mult

Răspuns Câştigător
| DxQ a răspuns:

Sunt ceva sanse din moment ce ai un processor bun si placa video HD.