| Georgyana98 a întrebat:

In legatura cu jocul,,Lady popular", cum pot sa-mi pastrez toate lucrurile dintr-un apartament si cand imi cumpar sau imi inchiriez alt apartament?
Dau fundahappy si voturi!

1 răspuns:
| elyana a răspuns:

Pai la Lady Popular, atunci cand iti cumperi/inchiriezi un alt apartament lucrurile se pastreaza(le poti pune apasand butonul de sus din banda aia mica de unde dai sa dormi, faci baie etc. unde scrie cabina de proba). Apartament iti poti inchiria/cumpara de cate ori vrei, dar iti cere si la unele nivele.