| Ddaaiiaannaa a întrebat:

Cum sa imi cumpar un apartament. la jocul lady popular! Fundaa promith! :*

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Te duci in oras > agentie imobiliara (e in dreapta) si selectezi un apartament de acolo. ca sa il cumperi iti trebuie diamante, ca sa il inchiriezi iti trebuie dolari. happy

2 răspunsuri:
| BeYoU a răspuns:

Dai click pe city sau la oras apoi dai click pe agentia imobiliara si o sa-ti apara niste apartamente alegi de acolo si cumperi sau inchiriezi happy
fundita?

| broscutsaaa a răspuns:

Te duci la "The city" si apoi la "Real Estate Agency". si gasesti acolo! :*