| Gufiii a întrebat:

Bunahappy
Joc >metin:" (metin2timbig grin) is mi-am facut un caracter"farmer" sura arme magice.
Intrbari:
-Care sunt cele mai bune iteme pentru un farmer?
-Cum ar trebui sa pun punctele status ca sa am un caracter bun?
-Ce lv trebuie sa am?
Funda celui mai bun raspunsbig grin

2 răspunsuri:
| Sno0k a răspuns:

Nu uita sa participi la concurs;)
http://concursmetin2tim.yolasite.com/

Detalii la Y! M:metin2tim39

| Sno0k a răspuns:

In primul rand trebuie sa-ti faci un war mental,, lvl 65 max, party+9 pietrat critica patr si monstri,, DGA+9 pietrat, coif de 41..bratara lc PAPUCI, COLIER lvl 50+ 20 yang si 1.5 sau 2kpv, Scut 61 20 yang nec, punctele de status la pv si la tarie (in caz ca iti faci war), daca nu la pv si int