| DooM a întrebat:

Cine imi spune si mie un ghid complet de la lv 1 la lv 99 pentru sura arme magice care sa includa: magiile de la prima care ar trebui facut apana la ultima, punctele de la status si itemele. Dau F. U. N. D. A + Vot!

2 răspunsuri:
| HighFlyer a răspuns:

Primul skill in care tio bagi e sabia fermecata dupa aia armura, frica si de aici ce vrei tu
statusurile se baga in HP si in putere pana la 50 si in sp la 100 dupa aia cum vrei tu

| DjStefanuck a răspuns:

Poi in ptrimul rand intri trebuie mult int la sura eu ati zic sa faci item, ele cu int si ai sa fi tare