| Gogoasa24 a întrebat:

Buna joc SA:MP pe serverul blue.bugged.ro, si nu stiu cum sa intru in vreo factiune, imi poate spune si mie cineva secretul, cum sa fac o app buna sa pot intra, am incercat toate modurile posibile si nimica. ce tot gresesc?

2 răspunsuri:
| MaybeSomeone a răspuns:

Cel mai easy mod e sa fii un bun duelist deagle si uzzy astea sunt main core pe samp daca elsti bun la astea e ok, pe lideri ii impresioneaza playeri seriosi, nu tipi cu tupeu cu figuri, de obicei daca reusesti sa ii impresionezi cu ceva te vor remarca si te vor intreba daca vrei sa intri sau sa depui o cerere, daca nu incearca sa te antrenezi mai mult si sa treci de teste * cu/fara cerere pe forum *

| AcTy a răspuns:

Intra pe forumul respectiv, uite-te pe modelul altora și fă-l după modelul lor!