| andrei_9573 a întrebat:

Buna jocul este cam de mult si de cand a disparut jetixul nu a mai fost gasit jocul se numea oband cursele stelare sau oban star racing parca stiti cumva undeva unde se poate gasi? funda si vot

Răspuns Câştigător
| kamikaze325 a răspuns:

Nu mai este pe nicaieri cred am cautat si eu cam peste tot timp de cateva zile si nu mai exista era la un moment dat pe siteul jetix insa la-au desfiintat nu cre dca il mai poti juca pe undeva insa as fi vrut sa vad serialul dar nici acesta nu mai e de gasit in afara de niste secvente postate pe youtube