| diana a întrebat:

Stiti pe ce site as putea gasi jocul Oban cursele stelare?

Răspuns Câştigător
| SiCk4EvEr a răspuns:

Si eu caut jocul acela care te de dmult acel joc multiplayer.insa nu mai exista pentru ca odata cu jetix s-a dus si jocul.aici este un link pentru a downloada jocul:http://onlinejavagames.blogspot.com/......biles.html care este doar pentru telefon din pacate, iardaca verti sa-l jucati pe pc va trebuie un emulator care il luati de aici:http://sachinkraj.wordpress.com/2008/06/02/play-mobile-games-on-pc/(dati click pe "link"; nu trebuie instalat si odata pornit se da pe "open" si selectati jocul care trebuie salvat).

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WoW chiar asta caut si eu, dar singura posibilitate este sa intri pe situl vechi al Jetixului si acolo vei gasi pagina cu Oban printre care si jocurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar jocul e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asae dar nu dau de el si era foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut jocul dar nu il gasesc ma jucam inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si eu il caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul unde il gasesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Lordutu53 a răspuns:

Era pe un singur site www.jetix.ro,dar acum nu mai este e disney si jocul se mai gaseste da doar pentru mobil