| Ana00005 a întrebat:

Jocul pentru pc Naruto Shippunden Ultimate Ninja Storm 3 Fullbust ruleza si pe windows 7?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Ruleaza pe orice system de operare dar trebuie sa ai cerintele minime pentru a juca altfel nu ori nu te poti juca ori merge in reluare.

System minim.
2Gb Ram
Placa video de 512Mb-1024Mb.
2.2Ghz

Iar daca ai toate astea iti merge sa te joci daca nu indeplinesti cerintele ori pc nu te lasa ori jocul.

Mult Succes.

| Ana00005 explică (pentru DragomirMihail2020):

Am tot, dar placa video e de 1694 mb.Deci imi merge?

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru Ana00005):

Iti merge fara nicio problema.Eu am scris minimul de cerinte daca inteplinesti aceste lucruri iti merge cu siguranta iar daca ai la placa video 1694Mb inseamna ca iti merge jocul fara sa mearga in reluare sau in lag.
Multumesc pentru Funda.

| Ana00005 explică (pentru DragomirMihail2020):

Cu placere.Si chiar merit funda, pentru ca m-ai ajutat mult. happy

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Da, Naruto Shippunden Ultimate Ninja Sortm 3 ruleză şi pe Windows 7.
Bye!

| mariustown a răspuns:

Da, eu am Windows 7 si ruleaza foarte bine!
Ai OK-ul!
Funda big grin