| Roxanaandrusca a întrebat:

Buna, jocul Viscera cleanup Detail merge pe laptop mai slab cam așa : Windows 7, Procesor : AMD Athlon (Tm) || P340 Dual-Core Procesor 2.20 Ghz RAM: 4, 00 GB (3, 75 Gb) Sistem : 64-bit Operating Sistem. Daca nu merge puteți sa îmi spuneți jocuri care merg pe acest laptop, nu contează dacă nu sunt gratis? Pot sa fie mai cu bani, jocuri cu grafica mai decenta sau gamplay mai decent dau coroana va rog

Răspuns Câştigător
| Roxanaandrusca explică (pentru Adrian5575):

Mersi pentru răspuns, poți să îmi spui ai alte jocuri care merg pe acel sistem te rog mai multe am jucat Call Of Dutty 1 și 2, Bioshock 2, Medal of honor nu toate, Ai putea să îmi mai recomanzi câteva jocuri in afara de cele menționate, mersi

| Adrian5575 a răspuns (pentru Roxanaandrusca):

Intra pe Steam sau Epic Games si gasesti acolo jocuri. Fiecare joc are cerintele specificate acolo.